AK Parti MKYK üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ile AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatçı, TÜGVA Gençleriyle Buluştu

AK Parti MKYK üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatçı beraberinde Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur, Çorum AK Parti İl Başkan Yardımcıları Kadriye Taşdemir, Elif Tekeli, Osman Aktı ve Mustafa Gökgöz, TÜGVA Çorum İl Temsilciliği Gençlik Buluşmaları etkinliğinin konuğu oldu. Gençlerle tecrübelerini paylaşan Ceylan ve Ahlatçı, Türkiye’de yerli ve milli gençlik yetiştirme konusunda TÜGVA’nın lokomotif olduğunu vurgularken 2023 hedeflerini TÜGVA ile beraber gerçekleştireceklerini söylediler. Gençlerin merak ettiği konulara da değinen Ceylan ve Ahlatçı, TÜGVA’ya desteklerini ilettiler.

Gençlik buluşması sonunda İl Temsilcisi Enes Kayabaşı, AK Parti MKYK üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı’ya hediye takdim etti. Kayabaşı, geleneksel hale getirdikleri Gençlik Buluşmalarının önümüzdeki günlerde de devam edeceğini belirtti.

You may also like

More in Gündem