AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu Çorum Web TV’nin canlı yayın konuğu oldu. Milletvekili Erol Kavuncu, Şehir Sohbetleri programında gündemi değerlendirdi.

Çorum Web TV’de Turhan Candan’ın sunduğu Şehir Sohbetleri programının bu haftaki konuğu AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu oldu. Milletvekili Kavuncu, yerel gündem ve ülke gündemini değerlendirdi.

AK Parti iktidarı döneminde Çorum’a yapılan yatırımlar ve projesi devam eden çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Kavuncu, 18 yıllık AK Parti iktidarında Çorum’a 20 Milyar liralık yatırım yapıldığını söyledi. Kavuncu, eski devlet hastanesinin tadilattan sonra hizmete sunulacağını ve Çorum’a Acemi Birliği kazandırılacağını da sözlerine ekledi.

Gündemdeki asılsız ermeni soykırımı iddialarına da sert tepki gösteren Milletvekili Kavuncu, “Ermeni soykırım meselesinin gündeme getirilmesi sadece Ermeni meselesini gündeme getirmekten ibaret değil” dedi.

Pandemi sürecini de değerlendiren Milletvekili Kavuncu “Türkiye dimdik ayaktadır ve dünyadaki birçok ülkeye örneklik teşkil edecek uygulamalarla salgın sürecini en hafif şekilde atlatan ülkedir” dedi.

You may also like

More in Manşetler