AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Osmancık’ta ilçe teşkilatı ile birlikte vatandaş ve esnafı ziyaret etti.

Osmancık İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Ahlatcı, parti binasında istişare toplantısına katıldı. Toplantının ardından ilçede gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili bir açıklama yapan Ahlatcı, AK Parti Osmancık İlçe Teşkilatı’nın göreve geldiği ilk günden itibaren sahalarda durmadan yorulmadan çalıştığını hatırlatarak, “Hükümetin esnafa verdiği ve biraz olsun nefes aldıran hibeleri ve esnafın sıkıntılarını dinledik. Çözüme kavuşması için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

İlçe esnafının kendilerini güler yüz ve samimiyetle karşıladığını belirten Yusuf Ahlatcı, “Osmancık ilçemizde ikamet eden Ülkü Annemiz ve Ahmet Abimizin hanesine misafir olduk. Bizleri evine konuk eden gönlü geniş Ülkü Annemize misafirperverliği için teşekkürlerimi sunuyorum. Hemşehrilerimizi evlerinde ziyaret ederek, onların samimiyetlerine, hikayelerine ortak oluyoruz. Bu misyonu samimiyetle bizlere aktaran ve görev kılan AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı her konuda olduğu gibi bu konuda da örnek alıyor ve onun yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Esnaf ve vatandaş ziyaretinin ardından Osmancık Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete başlayan Ekip Tekstil ve Newtex Tekstili ziyaret ederek çalışanlarla bir araya gelen AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve ekibi, programlarını Kargı ilçesinde devam ettirmek üzere ilçeden ayrıldı.

AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Şerif Okudan da yaptığı açıklamada, “Bugün teşkilat çalışmamıza Çorum’dan gelerek bizlerle beraber sahada esnafımızı, işçilerimizi ve vatandaşlarımızı ziyaret eden İl Başkanımız Yusuf Ahlatcı ve ekibine şahsım ve ekibim adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

You may also like

More in Manşetler