Meryem Demir, Güven Tazeledi

AK Parti Çorum Kadın Kolları 6. Olağan İl Kongresi yapıldı. Kongrenin tek adayı olan Meryem Demir yeniden başkanlığa seçildi.

AK Parti Çorum Kadın Kolları 6. Olağan İl Kongresi Anitta Otel’de gerçekleştirildi. Kongrenin tek adayı olan Meryem Demir, yeniden İl Kadın Kolları Başkanı seçildi.

Genel Kurula Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Şebnem Koçakeli, Genel Merkez Kadın Kolları MKYK üyesi Nuran Alim, AK Parti Çorum Milletvekilleri Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Bolu Milletvekili Arzu Ayhan, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, il ve içe teşkilat yöneticileri ile Ak Parti Kadın Kolları Üyeleri katıldı.

Divan heyetinin oluşturulmasıyla başlayan kongrede daha sonra konuşmalar yapıldı. Bu bölümde Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Milletvekilleri ve Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Şebnem Koçakeli birer konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından seçimler gerçekleştirildi. İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir’in yeniden göreve seçildiği kongrede il kadın kolları yönetim kurulu üyeleri de belirlendi.

You may also like

More in Eğitim