Vezirköprü İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan Çorumlu Polis Memuru Adem Çınar hayatını kaybetti. Yaklaşık 15 gün önce trafik kazası geçiren ve yoğun bakımda tedavi gören Polis Memuru Adem Çınar, yaşam mücadelesini kaybetti.

Vezirköprü’den izinli olarak ayrılan Adem Çınar, memleketi Çorum’a gittiği sırada trafik kazası geçirdi. Kazada ağır yaralanan Çınar, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki ilk tedavisinin ardından Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk edildi. Yaklaşık 15 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren polis memuru hayata tutunamadı.  26 yaşındaki evli ve 1 çocuk babası Adem Çınar’ın, çocuğunun yeni doğduğu ve babalık iznine ayrıldığı için Çorum’a gittiği öğrenildi.

Merhum Polis memuru Çınar, merkeze bağlı Eskice Köyü’nde düzenlenen tören ve kılınan cenaze  namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.

Cenaze törenine Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Belediye Başkan Vekili İsmail Yağbat, Adem Çınar’ın yakın polis arkadaşları ve Eskice köyü halkı katıldı.

 

You may also like

More in Asayiş