‘Ya Bu Takımın Altında Kalacağım Ya Da O Kupayı Bu Şehre Getireceğim’

Çorum FK Başkanı Fatih Özcan bu sezon her şeyi geri plana ittiğini, tek hedefinin şampiyon olarak üst lige çıkmak olduğunu belirterek ‘Ya bu takımın altında kalacağım ya da o kupayı bu şehre getireceğim’ dedi.

Çorum FK Başkanı Fatih Özcan, Çorum Web TV’nin gerçekleştirdiği canlı yayında spor yazarlarının sorularına cevap verdi. Geçtiğimiz sezonu değerlendiren Özcan, transferler ve yeni sezona ilişkin hedeflerinden söz etti.  Özcan, bu sezon her şeyi geri plana ittiğini ve tek hedefinin şampiyon olarak üst lige çıkmak olduğunu belirterek “Ya bu takımın altında kalacağım ya da o kupayı bu şehre getireceğim.” dedi.

Başkan Özcan, bu şehrin bu kulübün ve bu tesislerin yerinin kesinlikle 2. lig olmadığını acilen üst liglere çıkmak zorunda olduklarını belirterek “Benim bu sezon tek hedefim ve tek odaklandığım tek nokta şampiyonluk. Play-Off falan demiyorum; direk şampiyon olarak 1. lige çıkmak istiyorum. Bunun için gerek ailemden, gerek işimden, gerekse özel yaşantımdan, hepsinden fedakarlık yapacağım. Gecemi,gündüzümü Çorum FK için çalışmakla geçiriyorum. Bu sezon ya bu takımın altınca kalacağım ya da o kupayı bu şehre getireceğim. O yüzden bu sene çok farklı bir Fatih Özcan göreceksiniz. Gerektiği zaman gerekti yerde gereken adımları atacağım, gerektiğinde hesap soracağım. Bu sezon babamı bile tanımayacağım. Herkesten görevini ve sorumluluğunu tam olarak yerine getirmesini isteyeceğim. Aytek hocamızla görüşmemizde de söyledim. Mermi gibi bir takım istiyorum ve kesinlikle mazeret istemiyorum. Biten sezonda canım çok yandı. Bu sezon hep isteyen ve bunun içinde tepki gösteren, mağlubiyeti kabullenmeyen bir takım oluşturmak istiyoruz.” dedi

You may also like

More in Manşetler