Sungurlu’da meydana gelen trafik kazasında yaralanan ve 2 haftadır hastanede tedavi gören hemşire Ezgi Yılmaz (24) hayatını kaybetti.
30 Mayıs’ta Sungurlu-Çorum karayolunda meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 4 kişi yaralanmıştı. Ankara’dan Sungurlu istikametine seyir halinde olan polis memuru Hüseyin Yılmaz (49) yönetimindeki 06 BIJ 537 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu takla atarak su kanalına devrilmiş, kazada sürücü Hüseyin Yılmaz ile araçta yolcu olarak bulunan eşi Seyhan Yılmaz, oğlu Ömür Can Yılmaz (26) ve kızı Ezgi Yılmaz (24) yaralanmıştı.
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınan yaralılardan Ezgi Yılmaz, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayata veda etti. Diğer yaralılar ise taburcu oldu.

Polis memuru Hüseyin Yılmaz’ın kızı, hemşire Ezgi Yılmaz’ın genç yaşta vefatı derin üzüntüyle karşılandı. Aslen Tokatlı olan Ezgi Yılmaz’ın cenazesi Ankara’da Sincan Çimşir mezarlığında toprağa verildi.

You may also like

More in Asayiş