Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Güreş ve Kick Boks branşında katıldığı Türkiye Şampiyonalarından çok sayıda madalya ile dönüyor. Gençler Serbest ve Grekoromen Türkiye Şampiyonasında 2 dalda Türkiye şampiyonluğu elde eden Gençlik ve Spor Kulübü, Kick Boks Avrupa Kupasında ise üçüncülük madalyası kazandı.

Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları katıldığı müsabakalarda Çorum’un gururu oluyor.

Gençlik ve Spor Kulübü Güreş takımı 9-11 Nisan 2021 tarihleri arasında Antalya Göynük ve Kemer ilçelerinde yapılan Gençler Serbest ve Grekoromen Türkiye Şampiyonasında Çorum’u temsil etti.

Grekoromen stilde 86 kilogramda Tansel Can Örtücü Türkiye şampiyonu, 57 kilogramda Himmet Sandıklılı Türkiye ikincisi, serbest stilde 79 kilogramda Recep Bekkaya Türkiye şampiyonu,97 kilogramda Hasan Taha Küçük Türkiye ikincisi, 86 kilogramda Hakan Satılmış Türkiye üçüncüsü, 86 kilogramda Mertcan Damatoğlu Türkiye üçüncüsü oldu.

Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş takımı Türkiye Şampiyonasında takım halinde Türkiye üçüncüsü olarak önemli bir başarıya imza attı.

KİCK BOKS BRANŞINDA AVRUPA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

Gençlik ve Spor Kulübü Kick Boks takımı ise 08-12 Nisan 2021 tarihleri arasında Antalya Kemer’de düzenlenen 6. Uluslararası Avrupa Kupasına katıldı.  Büyük erkekler 57 kiloda ringe çıkan Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Abdussamet Uğurlu K1 Contact branşında Türkiye üçüncüsü oldu.

 

You may also like

More in Gündem