Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çimento Fabrikası arazisiyle ilgili son durumu değerlendirdi.  Proje çalışmalarının birkaç hafta içerisinde sonuçlanacağını açıklayan Başkan Aşgın, ‘Bizim tek amacımız şehrimizin menfaatidir.’ dedi.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, mayıs ayı Belediye Meclis Toplantısı’nda Çimento Fabrikası Arazisiyle ilgili gelinen son süreci değerlendirdi. Bir inşaat firmasına proje çizdirildiği yönündeki iddiaları yalanlayan Başkan Aşgın, “Bizim hiçbir firmayla proje çizdirme gibi bir çalışmamız yok.” dedi. Aşgın “Hangi firma olursa olsun, bizim tek amacımız şehrimizin menfaatidir.” dedi.

Aşgın bir diğer husus olan mahallelere yapılmayan asfalt konusunda ise, “Bizim için 15 mahallenin her biri aynı eşdeğerdedir. İki tane isim sayılıyor burada: Yavruturna ve Bahçelievler. Bu noktada 15 mahalle muhtarımıza sorabilirsiniz. Halil İbrahim Aşgın ve ekibinin en önemli özelliği adaletidir. Bahçelievler Mahallesi’ne 28 bin ton asfalt döktük. 30 yıldır asfalt dökülmeyen yerlere asfalt döktük. Yavruturna Mahallesi’ndeki tüm hemşerilerimiz yolumu kesip teşekkür ediyor. CHP, ne derse desin; milletimiz her şeyin farkındadır.” şeklinde konuştu.

You may also like

More in Gündem