Başkan Aşgın, Başkan Yardımcıları Yağbat, Tuncel ve Erdem, Covid-19’a Yakalandı

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ve 3 belediye başkan yardımcısının Covid-19 testi pozitif çıktı. Evlerinde tedavilerine devam edilen Başkan Aşgın ve yardımcılarının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Yağbat, Zübeyir Tuncel ve Murat Erdem, koronavirüse yakalandı.

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu. Evde tedavisine devam edilen Aşgın, “Yaptırmış olduğum COVİD 19 testim pozitif çıktı.  Sağlık durumum çok şükür iyi. Doktorlarımızın tavsiyesi üzerine tedavimiz evde devam edecek. Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese can-ı gönülden teşekkür ediyor, dualarınızı bekliyor, tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.” dedi.

Öte yandan Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Yağbat, Zübeyir Tuncel ve Murat Erdem’in de sağlık durumlarının iyi olduğu; evlerinde tedavi sürecini geçirdikleri öğrenildi. Başkan Aşgın ve başkan yardımcılarının çalışmalarına evlerinden devam ettikleri bildirildi.

You may also like

More in Gündem