Çorum Belediyesi’nde görevli personele motivasyon eğitimi verildi. Programa konuşmacı olarak Münir Arıkan katıldı.

Çorum Belediyesi, hizmet kalitesini artırmak amacıyla yaptığı çalışmalar kapsamında personele yönelik eğitim semineri düzenledi. “Başarı, motivasyon, takımdaşlık, birlikte başarmak ve aramızdaki iletişim” konulu seminere konuşmacı olarak düşünce koçu ve yazar Münir Arıkan katıldı.

Devlet Tiyatro Salonunda gerçekleşen semineri Çorum Belediyesi personelinin yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları da izledi.  Programın açılış konuşmasını yapan Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, pandemi sürecinde yaşanan sıkıntılara işaret ederek, verim düşüklüğü, korku ve kaygıların yaşandığını söyledi.

Yeniden normal hayata dönmek için motivasyonun önemli olduğunu beliren Candan “Yoğun bir çalışma içerinse gireceğimiz yaz dönemi öncesinde,  Münir Arıkan hocamızın vereceği seminerle motivasyonumuzu artırmayı hedefledik. Programımızın verimli geçmesini diliyorum” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan’ın açılış konuşmasının ardından seminere geçildi. Belediye personeline hitap eden düşünce koçu Münir Arıkan, başarı, motivasyon, takımdaşlık, birlikte başarmak ve iletişim konuları üzerine paylaşımlarda ve önerilerde bulundu.

 

You may also like

More in Gündem