Çorum Vefa Gençlik ve Spor Kulübü Çorum’un Okçularını Yetiştiriyor

Çorum Vefa Gençlik ve Spor Kulübü’nün Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında ‘Genç Kemankeşler Yetişiyor’ Projesi’nin açılış töreni gerçekleştirildi.

Vefa Spor Külübü’nün Yaçızaçarşı’da bulunan merkezinde gerçekleştirilen açılışa Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti  İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, İl Özel İdare Müdürü Recep Çıplak ve Müftü Muharrem Biçer katıldı.

Törende Kulüp Başkanı Ferhat Arıcı proje hakkında bilgiler verdi. Arıcı “Bu projeyi alnımızın akıyla tamamlayarak daha güzel yerlere getireceğiz.” dedi.

Projenin açılışında konuşan AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan da Vefaspor Kulübü’nün Çorum’da okçuluğu sevdirme adına güzel işler yaptığını dile getirdi. Ceylan, “Vefaspor Kulübü bünyesinde milli ve manevi değerlerimizi benimseyen genç sporcu kardeşler yetiştireceğinize, ülke ve dünya çapında başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum.” dedi.

Etkinlikte okçuluk eğitimine katılan öğrenciler küçük bir gösteri sundu. Öte yandan AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar da ok atışı denemesi yaptı.

You may also like

More in Manşetler