7 Kişinin Yaralandığı Kaza Güvenlik Kameralarına Yansıdı

Çorum’da hasta taşıyan ambulansla otomobilin çarpıştı. Kazada 3’ü sağlık görevlisi 7 kişi yaralandı.  Kaza sonrasında yaşananlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı  

Kaza, İnönü Caddesi’nde meydana geldi.  İnönü Caddesi’nden hastane istikametine seyir halinde olan ve içerisinde hasta bulunan İbrahim Ethem B. yönetimindeki ambulans ile Fevzi Çakmak Caddesi’nden Akşemseddin Caddesi istikametine seyir halinde olan Emirhan K. yönetimindeki otomobil, Tuzcular Kavşağı’nda çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle savrulan otomobil önce kaldırıma sonra yol kenarındaki trafik lambasına çarptı. Kazanın ardından olay yerine polis ve 112 Acil Servis ekiplerinin yanı sıra itfaiye ekipleri sevk edilirken kaza nedeniyle İnönü ve Akşemseddin Caddesi bir süre trafiğe kapatıldı.

Kazada sürücülerin yanı sıra otomobilde bulunan Sema U.; ambulansta bulunan sağlık görevlileri Merve G., Emine Ceylan E. , hasta Neriman K. ve yanında refakatçi olarak bulunan Mert K., yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

3’ü sağlık görevlisi toplam 7 kişinin yaralandığı kaza güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde ambulansın kavşakta otomobil ile çarpıştığı, çarpışmanın etkisiyle otomobilin savrulduğu görülüyor.

You may also like

More in Asayiş