AK Parti Gençlik Kolları Üniversiteler Birim Başkanlığı ve Çorum Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından 600’e yakın gencin katılımıyla doğa yürüyüşü organize edildi. Sıklık Tabiat Parkı’ndan başlatılan yürüyüş Çorum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak hizmete açılan Çorumlu Gençlik Obası’nda son buldu.

Yürüyüş sonunda oba merkezine gelen gençler kendilerini bekleyen sanatçı gençlerle canlı müzik eşliğinde programlarına devam etti. Era Sanat Akademisi tarafından organize edilen müzik şöleninde gençler doyasıya eğlendi. Etkinlikte canlı müziğin ardından ödüllü oyunlar oynandı. AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından hazırlanan oyunlarda gençler hem eğlendi hem de çeşitli hediyeler kazandı.

Belediye Başkan Yardımcısı ve Kent Konseyi Başkanı Turhan Candan da etkinliğe katıldı. Turhan Candan, Çorum Belediyesi olarak gençlerin her zaman yanında olduklarını, bundan sonra da gençlerden ne talep gelirse gelsin karşılamaya gayret edeceklerini dile getirdi.

Candan “Bu etkinliklerin gerçekleştirilmesinde büyük emeği olan AK Parti Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Fatih Temur’a, ÜNİAK Başkanımız Seren Ökmen’e ve Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanımız Mehmet Aşgın’a teşekkür ediyorum. Biz buraları siz gençler için yaptık ve hayata geçirdik. Bundan sonra da buralarda böyle güzel etkinlikler hayata geçirmek istiyoruz. Piknikler yapalım, söyleşiler düzenleyelim, konferanslar verelim. Gençlerin geleceğe hazırlanmasında elimizden gelen her türlü gayreti göstermek zorundayız. Biz sizler için buradayız. Tüm arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum.” dedi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur da konuşmasında Çorum’a sevdalı olduklarını dile getirerek “Arkadaşlar hepiniz bizler için çok kıymetlisiniz. Çünkü Türkiye’mizin birçok farklı noktasından Çorum ilimizi tercih ederek buraya geldiniz. Bizler burada sizlere en güzel hizmetleri sunmak için varız. İstiyoruz ki memleketimizi tercih eden kardeşlerimiz iyi ki çoruma gelmişiz desinler. Üniversite yıllarınızı doya doya geçirmeniz için birçok proje ve faaliyeti sizler için hazırladık ve bir bir hayata geçiriyoruz. Sizlerden de bu noktada gelecek talep ve beklentileri bekliyoruz. Burada iki teşekkür etmek istiyorum. ÜNİAK Başkanımız Seren Ökmen öncülüğünde Üniversiteler birimimiz, Çorum Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile güzel bir uyum yakaladı. Burada Mehmet Aşgın ve Seren Ökmen Başkanlarıma da teşekkür ediyorum. Çorum’a gençlik anlamında güzel bir enerji kattık. İnşallah daha da yakın çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hepiniz iyi ki varsınız arkadaşlar. Dünyanın merkezine, sevdamız Çorum’umuza hepiniz hoş geldiniz. Güzel bir gün diliyorum.” dedi.

You may also like

More in Gündem