AK Parti Gençlik Kolları Üniversiteler Birimi tarafından doğa yürüyüşü organize edildi. Sıklık Tabiat Parkı’ndan başlayacak yürüyüş, Çorum Belediyesi tarafından Çorum’a kazandırılan ve ülke genelinde bir örneği daha olmayan Çorumlu Obası’nda son bulacak.

Konuyla alakalı açıklama yapan AK Parti Gençlik Kolları Üniversiteler Birim Başkanı Seren Ökmen, “Üniversitelerin açılmasıyla birlikte binlerce genç kardeşimiz şehrimize eğitim görmek üzere geldi. Bizler de bu kardeşlerimize “Kampüse Hoş Geldin” etkinlikleri kapsamında bir dizi program tasarladık. Bunlardan ilkini geçtiğimiz günlerde Çorum Millet Bahçesi’nde 800 öğrenci kardeşimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Millet Bahçemizdeki kahvaltı sonrasında Ortaköy İlçemizde Şapinuva bölgesini ve doğal güzelliklerle dolu İncesu Kanyonu’nu gezdik. Tüm geziler esnasında canlı müziklerle ve çeşitli hediyelerle doyasıya eğlendiğimiz bir gün geçirdik. Şimdi “Kampüse Hoş Geldin” etkinliklerimiz kapsamında ikinci olarak doğa yürüyüşünde genç kardeşlerimizle bir araya geliyoruz. Hem doğa yürüyüşü yapıyor hem gençlik obamızı tanıyor hem geziyor hem eğleniyoruz. Üniversite hayatımızı doya doya yaşıyoruz. Aynı zamanda da şehrimizin tanıtımına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Biz siyasete her zaman dostluk ve arkadaşlık kazanma sanatı olarak baktığımız için bu samimiyetle tüm genç kardeşlerimiz gönül rahatlığıyla yanımızda yer alıyor. Siyasette gençlerin partisi AK Partidir. Üniversitelerde ise gençlerin kulübü ÜNİAK’tır. Bu vesile ile üniversite öğrencilerimizin yanı sıra tüm genç kardeşlerimizi de hem yürüyüşe hem kulübümüze davet etmek istiyorum. “dedi

Yapılan açıklamaya göre 16 Ekim Cumartesi saat 10.00’da yurtların önünden ve saat kulesi meydanından alınacak gençler, Sıklık Tabiat Parkı’na ve oradan obaya geçecek. Saat 14:00’te sonlanacak program sonrası gençler şehre geri dönecek.

Canlı müzik ve çeşitli ikramların da olacağı programda Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından organizasyona katılmak isteyen gençlerin AK Gençliğin facebook, instagram ve twitter adreslerinde bulunan formları doldurarak başvurabilecekleri bildirildi.

You may also like

More in Gündem