AK Parti Çorum heyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette ulaşım konusunda Çorum’a yönelik yatırımlar ve talepler görüşüldü.

AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Dr.Halil İbrahim Aşgın ve İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’dan oluşan heyet, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile bir araya geldi.

Ziyarette, demiryolu ve havaalanı konusunda gelinen nokta hakkında Bakan Karaismailoğlu’na bilgi verildi.  Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının Çorum’daki yatırımları hakkında da Bakan Karaismailoğlu ile istişarede bulunan heyet, özellikle ilçe bağlantı yollarıyla ilgili taleplerini Bakana aktardı.

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde yaşanan trafik sorununu da Bakan Karaismailoğlu’na yeniden ileten heyet, sorunun kökten çözümü ile ilgili proje üzerine istişarelerde bulundu.

Verimli geçen görüşme sonunda, Bakan Karaismailoğlu, kendisine iletilen konular hakkında gerekli desteği vereceğini bildirdi.

You may also like

More in Manşetler