Oğuzlar Belediyesi tarafından hizmet veren ve su sporları, tekne turu, doğa harikası manzarası ve ziyaretçilerin talepleri doğrultusunda her geçen gün kendini geliştiren Altın Koz Sosyal Tesisleri marka tescillendi.

Altın Koz Sosyal Tesisleri, Türk Patent ve Marka Kurumu’na yapılan başvuru sonucu 41. ve 43. sınıflarda marka tesciline kavuştu.  Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, Altın Koz Sosyal Tesisleri’nin hizmet kalitesini arttırmak için her geçen gün kendini yenilediğini ve marka haline geldiğini söyledi.

Yıldırım “Spor, kültür ve eğlence hizmetlerini içeren 41. sınıf ve yiyecek ve içecek sağlanması hizmetleri, geçici konaklama hizmetleri, geçici konaklama ile ilgili rezervasyon hizmetleri, düğün salonu kiralama hizmetleri, konferans ve çeşitli toplantılar için yer sağlama hizmetlerini içeren 43. sınıf kapsamında yaptığımız başvurularımız doğrultusunda Altın Koz Sosyal Tesislerimiz marka oluşunu tescilledi. Oğuzlarımızın turizm ile gelişimi için çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

You may also like

More in Gündem