Çorum Belediyesi Gençlik Merkezi öğrencileri yılsonu pikniğinde buluştu. Başkan Aşgın da Sıklık Tabiat Parkı’nda düzenlenen etkinlikte öğrencilerle bir araya geldi.

Çorum Belediyesi Gençlik Merkezleri’nde eğitim faaliyetlerinin yanı sıra yaz dönemi boyunca öğrenciler için çeşitli kültürel ve sosyal etkinlikler gerçekleştirdi. Yaz dönemi kurslarının sonuna yaklaşılırken öğrenciler için piknik etkinliği düzenlendi.

Yoğun katılımla gerçekleşen etkinlikte öğrenciler keyifli bir gün geçirdi. Çorum Belediyesi tarafından yapılan çeşitli ikramların sunulduğu etkinlikte oyunlar oynayan öğrenciler, doğanın ve eğlencenin tadını doyasıya çıkardı.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın da Sıklık Tabiat Parkı’ndaki etkinlik sırasında öğrencilerle bir araya geldi. Gençlerle halay çekip oyunlara katılan Başkan Aşgın, öğrencilerle sıcak diyaloglar kurdu. Başkan Aşgın’ın etrafını saran öğrenciler, Başkan Aşgın ile sohbet edip bol bol fotoğraf çekti.

Gençlik merkezlerinde dolu dolu bir yaz dönemi geçirdiklerini belirten öğrenciler, düzenlenen etkinliklerden dolayı Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti.

 

You may also like

More in Eğitim