Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, ilik nakline hazırlanan masa tenisi sporcusu için moral etkinliği düzenlendi. Türkiye şampiyonu İsmail Eren Alıcı, takım arkadaşlarıyla birlikte pasta kesip moral depoladı. Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat da etkinliğe katılarak İsmail Eren Alıcı’ya destek verdi.

Bir süredir sağlık sorunu yaşayan Çorum Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcusu 16 yaşındaki İsmail Eren Alıcı, ilik nakliyle yeniden sağlığına kavuşacağı günü bekliyor. Alıcı, sağlık sorunu nedeniyle masa tenisinden uzak kalsa da bu durum onun spora olan ilgisini azaltmadı. Çorum Belediyesi Gençlik Spor Kulübü ve takım arkadaşları, ona destek vermek ve moralini yükseltmek için bir etkinlik düzenlemeye karar verdi. Masa tenisi antrenmanına davet edilen İsmail Eren Alıcı’ya takım arkadaşları pastalı sürpriz yaptı.

Buhara Kültür Merkezi Spor Salonu’nda gerçekleşen etkinliğe Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat da katıldı. Genç sporcuya geçmiş olsun dileğinde bulunan Başkan Yardımcısı Yağbat, Alıcı ailesine moral verdi. Yağbat “İsmail kardeşimize rabbim şifa nasip etsin. İnşallah en kısa sürede raketlerine tekrar kavuşacak.” dedi. Yağbat ayrıca Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın tarafından hediye olarak gönderilen spor ayakkabıyı da İsmail Eren Alıcı’ya teslim etti. Etkinliğin kendisi için büyük moral olduğunu dile getiren genç sporcu, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat ve takım arkadaşlarına teşekkür etti.

Moral etkinliğine katılan anne Nilgün Alıcı ve Baba Ahmet Alıcı, İsmail Eren’in pazartesi günü hastaneye yatış yapacağını ve 27 Nisan’da ilik nakli olacağını söyledi. Nilgün Alıcı “Yanımızda olan ve bizlere moral veren masa tenisi takımına ve Belediye Başkan Yardımcımız İsmail Yağbat’a teşekkür ediyorum.” dedi.

You may also like

More in Gündem