Sungurlu ilçesinde ‘Keyifli Okul Atölyem’ projesi kapsamında işaret dili kullanılarak koronavirüs ile mücadelenin vurgulandığı kamu spotu çekildi.

Mustafa Kemal İlkokulu öğretmenlerinden Diyarhan Murat Yılmaz ve Kavşut Şehit Kerem Beksiz İlkokulu öğretmenlerinden Figen Yılmaz tarafından yürütülen, Erzurum merkezli e-Twinning projesi “Keyifli Okul Atölyem” kapsamında öğrencilerin “İşaret Dili İle Sosyal Mesafe Kuralları” kamu spotu çekimleri İlçe Belediye Başkanlığı bünyesinde yapıldı.

Keyifli Okul Atölyem Projesi 2023 Eğitim Vizyonu ışığında çağın gerektirdiği becerilere sahip, bilime meraklı, analitik düşünebilen ve problem çözme becerisine sahip, insanlığa faydalı, ahlaklı ve duyarlı bireyler yetiştirmeyi hedefliyor. Erzurum merkezli olarak başlatılan Keyifli Okul Atölyem e-Twinning projesi kapsamında 32 il, 142 ortak ve Azerbaycan’dan katılan bir okul da dahil yaklaşık 3 bin ilkokul öğrencisi, çeşitli sanat atölyelerinde kodlama, drama, müzik, zeka oyunları, taş boyama, ingilizce atölyesi, beden perküsyon, temassız oyunlar, pandomim gibi faaliyetlerle geleceğe hazırlanıyor.

You may also like

More in Gündem