AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Çorum’a geldi. Yerel yönetimler istişare toplantısı için Çorum’a gelen Özhaseki bir dizi ziyarette bulundu.

Mehmet Özhaseki ilk olarak AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Özhaseki, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlacı’nın da yer aldığı ziyarette partililerle bir araya geldi. Özhaseki AK Parti İl Teşkilatı’nı ziyareti sırasında basın mensuplarına da açıklamalarda bulundu.

AK Parti Belediyeciliğinin her alanda örnek çalışmalara imza attığını ve AK Parti kadrolarının yerel yönetimlerde üstün performans sergilediğini belirten Özhaseki, “Çalışacağız, gayret edeceğiz, milletin yüz akı ve ümidi olmaya devam edeceği” dedi.

Açıklamasında CHP’li belediye yönetimlerini de eleştiren Özhaseki, AK Parti iktidarının CHP’li belediyelerin çalışmalarına engel olduğu yönünde algı operasyonu yapıldığını ifade etti. CHP’li belediyelerin yerel yönetimlerdeki başarısızlığının faturasını AK Parti’ye kesmeye çalıştığını kaydeden Özhaseki, “Yönettikleri belediyeler borç içerisinde. Hem iş yapmıyorlar, hem beceriksizler hem de yalan söylemeye devam ediyorlar” dedi.

 

You may also like

More in Gündem