Çorum Belediyesi, altyapı çalışmalarını tamamladığı Şenyurt Caddesi ve Şenyurt 9. Sokak arasında asfalt çalışmalarına başladı.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Bahçelievler Mahallesi Şenyurt Caddesi, Bahçelievler 1. Cadde ve Şenyurt  9. Sokak’ta 780 metre uzunluğunda içme suyu hattı yenileme çalışmasını tamamladıklarını kanalizasyon hattı çalışmalarının da devam ettiğini söyledi.

Başkan Aşgın, “Bahçelievler Mahallesi’nde yaptığımız altyapı yenileme çalışmaları ile bu bölgede içme suyu altyapısında sorun yaşanmayacak.” dedi. Aşgın,  “Ekiplerimiz Şenyurt Caddesi (Cumartesi pazarı ile Şenyurt 9. Sokak arasında) altyapı çalışmalarını tamamladı. Hemen ardından dolgu ve mekanik serimiyle birlikte asfalt çalışmamızı başlattık. Yenilenen altyapımız mahalle sakinlerimize hayırlı olsun.” dedi.

Belediye Başkanı Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Bahçelievler 1.Cadde, Şenyurt Caddesi (Şenyurt 9. Sokak ile Bahar Caddesi arasında) kanalizasyon hattı çalışmasının devam ettiğini, buradaki çalışmaları da kısa süre içerisinde tamamlayarak kazı ve tretuvar çalışmalarının ardından asfalt serimine geçeceklerini söyledi.

You may also like

More in Gündem