Şenyurt Caddesi’nde alt yapı ve asfalt yenileme çalışması yapan Çorum Belediyesi’nin yaptığı hizmetler vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Çorum Belediyesi şehrin birçok noktasında yaptığı hummalı çalışmalarla Çorum’u daha yaşanılır hale getirmeye devam ediyor.

Bahçelievler Mahallesi Şenyurt Caddesi’nde alt yapı yenileme, asfalt yenileme ve kaldırım çalışmalarını bitiren belediye, bölge sakinleri ve cadde esnafı tarafından takdirle karşılandı.

‘’BAŞKANIMIZ SAYESİNDE ÇOK GÜZEL BİR YOLA KAVUŞTUK’’

Şenyurt Caddesi esnafından İlker Şimşek, “Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Bundan önce toz topraktan geçilmiyordu bu yol. Şu anda çok güzel bir asfalta kavuştuk. Hizmetlerinden dolayı Başkanımıza teşekkür ediyorum. Hizmetlerinin devamını bekliyoruz.” dedi.

‘’ESKİSİNDEN DAHA İYİ OLDU ‘’

Bölge sakini Naciye Teyze, “Yolumuz çok güzel oldu. Belediyemiz yolu yenileyerek eskisinden daha iyi hale getirdi. Belediyemize teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum, gözlerinden öpüyorum.”

‘’BİZLERİ KIRMAYIP SÖZÜNDE DURAN BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM’’

Şenyurt Caddesi esnafından Adnan Selçuk, “Sayın Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Bizleri kırmadı ve sözünü yerine getirdi. Başkanımızdan asfalt istedik, alt yapının yenilenmesini istedik, kaldırımların yenilenmesini istedik ve Başkanımız sözünde durarak hepsini yerine getirdi. Belediyemize ve Başkanımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

You may also like

More in Gündem