ÇORUM VALİSİ MUSTAFA ÇİFTÇİ, YENİ YIL ÖNCESİ ANKARA KARAYOLUNDAKİ KONTROL NOKTASINDAKİ DENETİMLERİ YERİNDE İNCELEDİ. (BÜLENT ÖZKALELİ - MUHAMMED MUTTALİP YALÇIN/ÇORUM-İHA) Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, yeni yıl öncesi Ankara karayolundaki kontrol noktasındaki denetimleri yerinde inceledi.

Vali Çiftçi ve Başkan Aşgın, Denetimlere Katıldı

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, yılbaşı nedeniyle yapılan trafik denetimlerine katıldı. Çiftçi ve Aşgın uygulama noktasında durdurulan sürücülere çikolata ikram ederek, pandemi ve trafik kurallarına uymalarını istedi.

Çorum’da yılbaşı öncesi trafik güvenliğini sağlamak amacıyla şehrin giriş ve çıkışlarında denetimler yapıladı. Şehir içinde İl Emniyet Müdürlüğü, kırsalda ise İl Jandarma Komutanlığı ekipleri denetimlerini sürdürüyor. Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülser de Çorum-Ankara yolunda devam eden denetimlere katıldı.

Burada sürücülerle görüşen Vali Çiftçi ve Başkan Aşgın, hem pandemi hem de trafik kurallarına uyulması konusunda vatandaşları uyardı. Sürücülere çikolata ikram eden Vali ve Başkan yeni yıllarını kutladı.

Denetimin ardından Belediye Başkanı ve Vali Mustafa Çiftçi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.  Vali Mustafa Çiftçi sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağı 3 günde denetimlerin sıklıkla devam edeceğini vurguladı.

You may also like

More in Eğitim