Vali Mustafa Çiftçi, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Çorum İl Temsilciliğini ziyaret ederek destek mesajı verdi.

TÜGVA’da gençlerin dini, ahlaki, kültürel ve medeniyet değerlerinin yeni nesillere rehberlik yapabilmenin hedeflendiğini, gençlerin kaliteli zaman geçirebildikleri yerler olduğunu belirten Vali Çiftçi, yapılan haksız ve hukuksuz algılar karşısında TÜGVA’nın yanlarında oldukları mesajını verdi.

TÜGVA’nın yaptığı gençliğe yönelik çalışmaları takip ettiğini belirten Çiftçi, bu çalışmaların memleket için çok önemli olduğunu ve desteklediğini ifade etti. Bir süre gençlerle beraber vakit geçiren Çiftçi, çok çalışmalarını ve okumalarını tavsiye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜGVA Çorum İl Temsilcisi Enes Kayabaşı da, “Yakın zamanda vakfımıza karşı karalama kampanyası yürütülmektedir. 18 Ekim’de açıklama yapan bir siyasi parti lideri ve çeşitli şahıslar mesnetsiz iddialarla vakfımızı yıpratmayı amaçlamaktadır. Biz gençleri rızık derdiyle korkutmaya çalışan, tehditvari söylemler ile bezdirmeye çalışan o kişilere karşı eskisinden daha da güçlüyüz. Bizler gençler olarak asla boyun eğmeyeceğiz.

Sayın Cumhurbaşkanımızın 2023, 2053, 2071 hedefleri için var gücümüzle mücadele edeceğiz, valimizin her zaman her yerde bizim yanımızda durması bize güç kuvvet veriyor. Valimizin destekleri biz gençler için çok önemli. Dik duruş sergileyen, hakkı ve hakikati daima düstur edinen böylesine güzide bir valimiz olduğu için biz gençler çok şanslıyız.” dedi.

You may also like

More in Gündem