Meksika’da yapılacak turnuva ve Tokyo Olimpiyatları öncesi Çorum’da kamp yaparak turnuvaya hazırlanan Milli Takım antrenörü İlhan Aşkın ve sporcularla bir araya gelen Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, hem çalışmalar hakkında bilgi aldı hem millilerin bayramını kutladı.

Kutsal bir görev yapan millilerin bayramı ailelerinden uzakta geçirdiğini dile getiren Ceylan, “Ülkenin sizlere ihtiyacı var. Sizlerle gurur duyuyorum, bir ihtiyacınız olduğunda İlhan hocanızla bana ulaşabilirsiniz. Çorum sizler için seferber olacaktır. Allah, gerek sporculuk hayatınızda gerekse okul hayatınızda yolunuzu ve bahtınızı açık, başarılarınızı daim eylesin. Sizlerin şahsında ailelerimizin mübarek Ramazan Bayramlarını kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmenizi temenni ediyorum” dedi.

Milletvekili Ceylan’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Milli Takım Antrenörü İlhan Aşkın, Milli Takım kampının Mayıs ayının sonuna kadar devam edeceğini belirtti. Çorum’dan Meksika’da yapılacak Panamarika turnuvasına gidecek olan milli takımın turnuva sonunda tekrar Çorum’a döneceğini söyleyen Aşkın, 15 Haziran’da Beyrut’ta Asya şampiyonasına katılacak olan millilerin, Ağustos’ta ise Tokyo Olimpiyatlarına gideceği bilgisini verdi.

You may also like

More in Manşetler