Ak Parti Çorum Gençlik Kolları, 1500’e yakın genç ile Adana’da gerçekleşen “Bir Gençlik Şöleni”ne katıldı.

Ak Parti Çorum Gençlik Kolları Başkanlığı öncülüğündeki kafile stadyum bahçesinde toplanarak Adana’ya hareket etti. Mitinge dönüşen uğurlama programına Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur’un yanısıra İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın da katıldı.

Uğurlama töreninde konuşan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur, “AK Parti gücünü gençlerden alan partidir. Burada toplanan 1500’e yakın genç bunun en büyük kanıtıdır. Bugün olduğu gibi 2023 seçimlerinde de Cumhurbaşkanımızın yanında ve emrinde olacağız. Allah’ın izniyle ve genç kardeşlerimin enerjisi ve dinamizmi ile 2023 seçimlerinden de zaferle çıkacağız.” dedi.

Konuşmaların ardından 32 araçlık kafile Adana’ya hareket etti. Programın yapıldığı stadyumda “İlk Günkü Aşkla A’dan Z’ye Çorum Daima Yanında” yazılı dev pankart açan Çorumlu gençler tüm dikkatleri üzerlerine çekti.   “Bir Gençlik Şöleni” programı Erdem Kınay, Uğur Işılak, Tuğçe Kandemir ve Oğuzhan Koç konserleriyle son buldu.

 

You may also like

More in Gündem