Çorum Web TV’nin Konserine Yoğun İlgi

Çorum’da yaz akşamları konserlerle canlanıyor.  Çorum Web TV, yaz mevsimi süresince konser programlarını halka açık mekânlarda yapacak. Çorum Web TV’de her pazartesi yayınlanan ‘Akustik Perde’ programının bu haftaki çekimleri Pirbaba Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Pandemi kısıtlamalarının sona ermesi ve normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte Çorum Belediyesi de sosyal ve kültürel etkinliklerine başlattı. Çorum Web TV, kış mevsimi ve pandemi tedbirleri nedeniyle kapalı alanlarda sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınladığı konser etkinliklerini halka açık mekânlara taşıdı.

Akustik Perde programının bu haftaki bölümü Pirbaba Parkı’nda bulunan Çorum Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Pop müziğinin sevilen şarkılarının seslendirildiği konser, vatandaşların büyük ilgisini gördü. Şarkılara eşlik eden vatandaşlar, pandemi sürecinin ardından doyasıya eğlendi.

Öte yandan Çorum Web TV her hafta farklı mekânlarda konserlerini sürdürecek. Geçen hafta Kent Park’ta gerçekleşen “Gönül Dilinden” programı bugün 20.00’de Kadeş Barış Meydanı’nda yapılacak. Ayrıca Çorum Belediyesi’nin düzenlediği Cengiz Özkan konseri de yarın 21.00’de gerçekleşecek. Kadeş Meydanı’ndaki konser Çorum Web TV sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

You may also like

More in Gündem