Başkan Aşgın, üniversite adaylarına başarı diledi

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, hafta sonu Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na girecek üniversite adaylarına başarılar diledi.
Başkan Aşgın “Sizler, geleceğimizin teminatısınız. Yarının liderleri, doktorları, mühendisleri, öğretmenleri olacaksınız. Bu yolda adım attığınız her an, toplumumuzun ve ülkemizin geleceğine de katkı sağlıyorsunuz. Unutmayın ki, önemli olan sınavın sonucu değil, sizin azminiz, çalışma disiplininiz ve kendinize duyduğunuz güvendir. Biz Çorum Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız. Başarılarınızın daim olması dileğiyle iyi sınavlar diliyorum.” dedi.
YKS’ye girecek öğrencilere ulaşım ücretsiz
Öte yandan Çorum Belediyesi, 8-9 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrencilere toplu ulaşımı ücretsiz sunacak.
8-9 Haziran 2024 tarihlerinde 3 oturum halinde gerçekleşecek olan YKS sınavına katılacak olan üniversite adayları, sınav giriş belgelerini göstererek Çorum Belediyesi halk otobüslerinden ücretsiz faydalanabilecekler.
Zabıta ekipleri destek için hazır
Zabıta Müdürlüğü ekipleri de üniversite sınavına geç kalan veya okulunu bulamayan öğrenciler için görev yapacak. Saat Kulesi, Terminal, Bahabey Caddesi Özdoğanlar Kavşağı, Çevreyolu İlim Yayma Kavşağı, Nüfus Müdürlüğü önü ve Rüstem Eren Parkı olmak üzere şehrin 6 noktasında araçlarla bekleyecek olan zabıta ekipleri, 153 iletişim hattından yardım isteyenlerin imdadına yetişecek.

You may also like

More in Gündem