Çorum Belediyesi Gençlik Merkezleri tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Yaz Kurslarına kayıtlar 18 Haziran’da başlıyor.

Yaz tatili süresince öğrenciler derslerden uzak kalmasın ve kendilerini geliştirsinler diye eğitime destek ve kişisel gelişim kursları açan Çorum Belediyesi, Gençlik Merkezlerinde Yaz Kursları için 18 Haziran’da kayıt almaya başlayacak.

Şehrin tamamına hitap eden 8 gençlik merkezinde yaz kurslarıyla öğrencilerin eğitim sürecine destek verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Her sene olduğu gibi bu sene de öğrencilerimizin tatillerini daha verimli geçirmesini hedefliyoruz. Bunun için de yaz döneminde çeşitli kurslar düzenledik. Akademik, sosyal- kişisel gelişim ve müzik alanında toplam 22 kurs açmak suretiyle yavrularımızın eğitim ve kişisel gelişim sürecine destek oluyoruz. Kontenjanlarla sınırlı olan kurslarımızda çocuklarımız nezih, temiz ve güvenli ortamlarda kendilerini geliştirirken bir yandan da çeşitli aktivitelerle eğlenecek.” dedi.

Yaz kurslarına kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin Buhara Kültür Merkezi, NFK Gençlik Merkezi, Mimar Sinan Gençlik Merkezi, İkbal Gençlik Merkezi, Akkent Gençlik Merkezi, Bahçelievler Gençlik Merkezi, Şehit Şenay Aybüke Yalçın Gençlik Merkezi ve Melik Gazi Gençlik Merkezi’ne gelerek müracaatlarını yapmaları gerekiyor.

You may also like

More in Eğitim