İyilik Hareketi ekibi Çorum’da Çeşmeören İlkokulu ve Paşaköy’de çocukları ziyaret etti. İyilik Hareketi Derneği’nin yöneticileri köy okullarındaki çocuklara kitap ve kırtasiye malzemeleri hediye etti.

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir ve İyilik Hareketi ekibi Çorum Vefaspor Kulübü’nün ev sahipliğinde köy okullarını ziyaret ederek çocukları sevindirdi.

İyilik Hareketi ekibi Çorum Çeşmeören İlkokulu ve Paşaköy’de çocuklarla bir araya geldi. İyilik Hareketi Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir’e dernek gönüllüleri ve Çorum Vefaspor Kulübü ekibi de eşlik etti.  Gönüllüler sınıfları gezerek öğrencilere hediyelerini verirken öğrenciler de hayallerini anlatıp şiirler okuyarak güne renk kattı.

Öğrencilerle sohbet eden Dernek Başkanı Özdemir, çocuklara test kaynak kitaplarının yanı sıra kırtasiye malzemeleri ve çeşitli hediyeler takdim etti. Özdemir, amaçlarının iyiliğin peşinde koşarak sevgiyi paylaşmak ve örnek teşkil edebilmek olduğu söyledi. Özdemir “Çocukların olduğu her yer bir başka güzeldir ve cennettir demeye devam edeceğiz.” dedi.

Çeşmeören İlkokulu Müdürü Mehmet Çatal ise İyilik Hareketi ekibine ziyaretleri için teşekkür etti.

Kasım Alper Özdemir, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı da makamında ziyaret ederek kendilerine ev sahipliği yaptıkları ve destekleri için teşekkür etti.

You may also like

More in Eğitim