Çorum Web TV, Yapılan Düzenlemeyle İlgili Halkın Nabzını Tuttu

“Tarihi Meydan Projesi” için merkez otobüs durağının yerinin değiştirilmesi kamuoyunda olumlu karşılık buldu. Çorum Belediyesi’nin meydan çalışmaları kapsamında merkez otobüs durağı bir süre önce Recep Tayyip Erdoğan Caddesi’ne taşınmıştı. Bu değişiklikle birlikte tarihi meydan için çok önemli bir adım daha atılmış oldu. Çorum halkı, düzenlemeden duyduğu memnuniyeti Çorum Web TV mikrofonları aracılığıyla ifade etti.

“Tarihi Kent Meydanı Projesiyle birlikte Çorum, yeni bir görünüm kazanacak. Kent meydanının önündeki tüm engelleri bir bir ortadan kaldıran Çorum Belediyesi, Halk Bankası Çarşı Şubesinin devri konusunda mutabakata varmıştı. Ardından, Halk Bankası yanındaki merkez otobüs durağını da taşıyarak önemli bir adım atılmış oldu.

Yapılan düzenleme Çorum halkının takdirini topladı. Çorum Web TV’ye konuşan vatandaşlar eski durağın kullanışsız olduğunu dile getirerek, gerek trafik gerekse ulaşım açısından Çorum Belediyesi’nin yeni otobüs durağı konusundaki kararının yerinde olduğunu ifade ettiler. Arasta ve meydan projesi ise vatandaşları heyecanlandırdı.

You may also like

More in Eğitim