Cumhurbaşkanı Erdoğan: TÜGVA’ya yılmak usanmak yakışmaz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Necip Fazıl Ödülleri töreninde Türkiye Gençlik Vakfı’ndan (TÜGVA) bir gencin sorularını yanıtladı.

TÜGVA’ya yılmanın, usanmanın yakışmayacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her zaman yanınızdayız. Sizlerle beraberiz. Bu can tende olduğu sürece de inşallah bu yolda beraber yürüyeceğiz.” ifadelerini kullandı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Kültür Merkezi’nde 8’incisi düzenlenen Necip Fazıl Ödülleri törenindeki konuşması öncesi TÜGVA’lı bir gencin sorularını cevapladı.
“TÜGVA gençleri sizlerden küçük bir mesaj bekliyor. Biliyorsunuz, çok kötü zamanlardan geçtik ama toparlandık.” diyen gence yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “TÜGVA’ya küçük mesaj veremem ki. TÜGVA büyük mesajların muhatabıdır.” dedi.

“CAN, TENDE OLDUĞU SÜRECE BERABER YÜRÜYECEĞİZ”

“TÜGVA’yı hiç yılmadan, aynen Üstat gibi davasında usanmadan yoluna devam etmelerini tavsiye ediyorum.” ifadesini kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan “Çünkü TÜGVA’ya yılmak, usanmak yakışmaz. Diri olarak yola devam yakışır. Her zaman yanınızdayız. Sizlerle beraberiz. Bu can tende olduğu sürece de inşallah bu yolda beraber yürüyeceğiz.” diye konuştu.

You may also like

More in Gündem