ÜNİVERSİTELİ AK GENÇLER GÖNÜL SOFRALARINDA BULUŞTU

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı “En Uzun Gönül Sofrası” kurarak Hitit Üniversitesinde okuyan öğrencilerin bu Ramazan ailelerinden uzakta olduklarını hissettirmemek adına bir etkinlik düzenledi. Yaklaşık 500 üniversite öğrencisi genç, 45 farklı aile evinde ve Veli Paşa Hanında misafir edildi.

AK PARTİNİN TÜM KADEMELERİ ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur ve ekibi tarafından düzenlenen etkinliğe tüm teşkilat kademeleri dahil edildi, Öğrencileri evlerinde misafir edenler arasında AK Parti Çorum Milletvekilleri Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş, Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir’in yanı sıra AK Parti İl Başkan Yardımcılarından Yılmaz Peker, Ali Evlüce, Elvan Börekçi, Ahmet Danlı, Ahmet Aytuğ Kahraman Tekin, Osman Aktı, Erhan Yumlu, Abdullah Gömeç, Etem Ertan Doyuran ve birçok parti yöneticisi yer aldı.

CEYLAN VE BAŞKAN AŞGIN HANDA 200 GENCİ MİSAFİR ETTİ

Gençlerin taleplerini geri çevirmeyen AK Parti MKYK Üyesi Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, kendi evlerinde misafir edecekleri öğrencileri de alarak Veli Paşa Hanında yaklaşık 200 öğrenciyi ağırladı. Programdan duydukları memnuniyeti dile getiren Ceylan ve Aşgın, Ramazan ayında da öğrencilerle bir araya gelmeye devam edeceklerini dile getirdi.

AK Parti Teşkilatlarının yanı sıra Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur’un Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’ye gençleri misafir etme noktasında talebini iletmesi üzerine büyük bir memnuniyet ile misafir edeceğini dile getiren Çorum Valisi Mustafa Çiftçi de 5 üniversite öğrencisini hanesinde misafir etti. Hitit Üniversitesi Rektörü Ali Osman Öztürk, İş-Kur Müdürü Levent Tuzcu, Orman İşletme Müdürü Ömer Birkan Kayaalp, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Kır, TKDK Müdürü Mustafa Mansur Yalvaçer, Kızılay Başkanı Hüseyin Kılıç, MYO Müdürü Zekeriya Işık, İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Seyfettin Zengin, Belediye Başkan Yardımcıları Lemzi Çöplü, Turhan Candan, İsmail Yağbat, Belediye Meclis Üyeleri Kenan Özüyağlı, Ertuğrul Eren, Ubeydullah Ahıskalı, Aybike Turizm Sahibi Yasir Küçük’te öğrencileri evlerinde misafir etti.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur; “Her zaman söylüyoruz gençlerin partisi AK Partidir. Bizler genç kardeşlerimizin her zaman yanındayız. Üniversiteli kardeşlerimiz bu Ramazan ailelerinden uzaktalar belki fakat burada da büyük bir aileye sahip olduklarını göstermek istedik ve gösterdik. Bu organizasyonda emeği geçen tüm büyüklerime ve genç kardeşlerime teşekkür ediyorum. Organize ve koordinasyonu son derece yüksek bir program oldu. Gençleri bulundukları yerden aldık, hanelerimizde misafir ettik ve tekrar istedikleri yere bıraktık. Hem aileler için hem de gençler için müthiş bir program oldu. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gençlerimiz için fikirler üretmeye çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıca her Ramazan akşamı iftardan sonra Veli Paşa Hanında etkinliklerimiz devam edecektir. Tüm gençlerimizi bu vesileyle davet ediyorum.” dedi.

You may also like

More in Gündem