AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Çorum Web TV’yi ziyaret etti.

Çorum’da yaklaşık 2 yıl önce kurulan Çorum Web TV’yi ziyaret eden Erol Kavuncu, yayın politikaları ve halkı doğru bilgilendirmesi adına yapılan doğru habercilik noktasında Çorum Web TV çalışanlarını ve Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat’ı tebrik etti.

“Anadolu’nun parlayan yıldızı Çorum ortak paydamız” diyen Kavuncu, “Geldiğimiz nokta itibariyle halkın bilgi alma hakkı, doğru bilgilendirilmesi adına çok yakın bir zamanda kurulmasına rağmen gerek yayın politikası gerekse bu işin başındaki nitelikli arkadaşlarımız ve onların donanımları ile birlikte farklarını ortaya koydular. Öncelikle ben sizlere teşekkür ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum. Ortak paydamız: Anadolu’nun parlayan yıldızı Çorum. Çorumlu vatandaşlarımızın daha mutlu daha huzurlu bir yaşam standardına kavuşması için gerek yerelde, belediyede, belediye hizmetlerinde, gerekse genel olarak devletimizin Çorum yatırımları konusunda Çorum’a kazandırılan yatırımların, hizmetlerin halka doğru nakledilmesi konusunda çok önemli bir boşluğu doldurduğunuza inanıyorum. Bu hizmetlerinizden dolayı hepinizi tebrik ediyorum.” dedi.

“Başkan Aşgın ve Ekibine Teşekkür Ediyorum”

2023 vizyonu doğrultusunda “Halka hizmet, hakka hizmettir” düsturuyla Çorum için çalışmaya devam edeceklerini kaydeden AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, “Bundan sonra da önümüzdeki süreçte de 2023 vizyonu doğrultusunda halkımız için, milletimiz için, Çorumlu vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile ben gerçekten bire bir halka dokunan özellikle son birkaç yıl içerisinde yaptığı hizmetlerle yaşanabilir bir Çorum, gelecek kuşaklara güzel bir şehir bırakma adına gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı Çorum Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın ve ekibini bir kez daha tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

You may also like

More in Gündem