Aşgın “Her Zaman Sporun ve Sporcunun Yanında Olduk”

Çorum Belediyesi, şehre yeni spor tesisleri kazandırıyor.  Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, yapımı devam eden ve tamamlanan spor tesisleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Aşgın, “Bir tanesi Gülabibey Mahallesi’nde bir tanesi Ulukavak Mahallesi’nde olmak üzere iki tane yüzme havuzumuzun yapımı devam ediyor. İnşallah Şubat-Mart ayı gibi açılışını gerçekleştireceğiz. ASKF’mizin talebi doğrultusunda semt sahalarımız için elimizden geleni yapacağız. Bu sahaların yapımını bizzat takip ediyorum. Yakından ilgileniyorum. 4 semt sahamızın yapımını da tamamladık. En yakın zamanda inşallah açılışını yapacağız. Diğer taraftan amatör futbol maçlarının oynanacağı 2 nizami sahamızın yapımı da başladı. Tribünlerden tut, soyunma odaları ASKF odaları Çorum’a yakışır bir şekilde olacaktır. Eksiksiz yapmak adına gereken özeni gösteriyoruz.” İfadelerini kullandı.

Çorum Belediyesi olarak altyapı ve üstyapı konusunda titiz bir şekilde çalıştıklarını da ifade eden Aşgın, “Şehirleri güzelleştireceğiz daha yaşanabilir bir hale getireceğiz ancak nesillerimizi kesinlikle unutmayacağız. Belediye olarak biz her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk. Bundan sonra da artan oranda yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

You may also like

More in Gündem