Başkan Aşgın, Karakeçili Mahallesi Muhtarlığını Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Karakeçili Mahalle Muhtarı Mehmet Aydın’ı ziyaret ederek Karakeçili’ye yapılan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu. Başkan Aşgın, burada yaptığı açıklamada eski stadyumun yerini bir rekreasyon alanı haline getirmek için çalışmalarda son noktaya geldiklerini bildirdi.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, 2020 yılı içerisinde Karakeçili Mahallesine yapılan çalışmalarla ilgili Karakeçili Mahalle Muhtarı Mehmet Aydın ile istişarelerde bulunan Başkan Aşgın, Karakeçili’nin Çorum’un en önemli mahallelerinden biri olduğunu ifade etti. Mahallede alt ve üstyapı çalışmalarının büyük oranda tamamlandığını vurgulayan Başkan Aşgın, “2020 yılında muhtarımızla istişareler sonucunda çok güzel işler yaptık” dedi.

Stadyum konusunda da bilgi veren Başkan Aşgın, “Stadyum’un yerini bir rekreasyon alanı haline getireceğiz. Çalışmalarda son noktaya geldik. İnşallah kısa süre içerisinde eski stadyum yerini devralacak ve çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başlayacağız.” dedi.

Karakeçili Mahalle Muhtarı Mehmet Aydın da yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Aşgın’a teşekkür etti. Aydın, “Belediye Başkanımız hep çözüm odaklı çalışıyor. Başkanımıza mahallemize gösterdiği ilgiden dolayı, özellikle Recep Tayyip Erdoğan Caddesi ve eski stadyum alanıyla ilgili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

You may also like

More in Eğitim