Çorum Web TV, yeni programı “Sürpriz” ile müzik dehası otizmli gence Engelliler Günü’nde unutulmaz anlar yaşattı. AHL Park AVM’de gerçekleşen konser sırasında sahneye davet edilen otizmli genç, yeteneği ile alkış aldı.

Farklı mekânlarda sürpriz programlarıyla Çorumluların karşısına çıkmaya devam eden Çorum Web TV, 3 Aralık Dünya Engeliler Günü’nde farklı bir etkinliğe imza attı.

Çorum Web TV, Akustik Perde ekibiyle bu kez otizmli Talha Ekinci’ye sürpriz yapmak için AHL Park AVM’deydi. Çorum Belediyesi Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencisi olan otizmli Talha Ekinci, 30’un üzerinde enstrüman çalabiliyor. Çorum Web TV ekibi, müzik konusunda üstün bir yeteneğe sahip olan Talha Ekinci’yi Engelliler Günü’nde mutlu etmek amacıyla sürpriz hazırladı.

Akustik Perde programının solisti İbrahim Sarıca ve orkestra ekibi kurulan sahnede konser verdi. AHL Park’taki vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konseri kendisine yapılacak olan sürprizden habersiz, annesiyle birlikte AVM’yi gezen otizmli Talha Ekinci de izledi.

Bir anda ismi anons edilen Talha Ekinci, kısa süren şaşkınlığın ardından sahneye çıkarak kendisine uzatılan kemanı eline aldı ve çalmaya başladı. Otizmli genç, müzik yeteneğiyle izleyenlerden alkış aldı.

Talha Ekinci’ye yapılan sürprizin ardından Çorum Web TV’nin pop müzik konseri devam etti. Yaklaşık 1 saat süren konser, AHL Park ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı.

Programın tamamı bu akşam saat 20.00’de Çorum Web TV’de yayınlanacak.

Çorum Web TV

You may also like

More in Gündem