Türkiye Gençlik Vakfı Çorum İl Temsilciliği, lise öğrencileri için İstanbul gezisi düzenledi. Sabah namazını Ayasofya Camisi’nde kılan TÜGVA’lı gençler, Türkiye Gençlik Vakfı Genel Merkezi’ni de ziyaret etti.

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu ile bir araya gelen gençler daha sonra Topkapı Sarayı, Eyüp Sultan ve farklı tarihi mekanları gezdi.

TÜGVA Çorum İl Temsilcisi Enes Kayabaşı ”Daha önce üniversiteli ve ortaokullu gençlerimizle İstanbul gezisi düzenlemiştik. Şimdi ise liseli kardeşlerimizle beraber İstanbul’dayız. Genel Başkanımız Enes Eminoğlu ile bir araya geldik. Gençlerimiz için güzel bir tecrübe oldu. Gençlerimiz bizim geleceğimiz, gençlerimiz için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın 2023, 2053 ve 2071 vizyonları doğrultusunda var gücümüzle mücadele edeceğiz. Yeni Fatihler, yeni Alparslanlar yetiştirme şuurunda hareket edeceğiz. Kur’an-ı Kerim’i okuyan, anlayan; Peygamber Efendimizin izinde giden bir nesil yetiştirme gayretinde olacağız.” dedi.

You may also like

More in Gündem