TÜGVA Çorum İl Temsilciliği gençlik buluşması düzenledi. Çorumlu Obasında gerçekleştirilen programa TÜGVA Genel Başkanı İbrahim Beşinci, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Murat Günay ve gençler katıldı. 

Programın açılış konuşmasını yapan İl Temsilcisi Bahadır Kıyıklık, “Türkiye Gençlik Vakfı Çorum İl Temsilciği olarak, köklerini geçmişten alan, geleceğe emin adımlarla ilerleyen, fen ve teknolojide en ileri seviyelerde olan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifadeleriyle Teknofest kuşağı olacak bir gençlik tasavvur ediyoruz. Çalışmalarımızı da bu minvalde gerçekleştiriyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2053, 2071 vizyonlarını oluşturma ve hayata geçirme vazifesi biz gençlere emanettir” dedi.
TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Enes Kayabaşı da Çorum teşkilatını başarılı çalışmalarından ötürü tebrik etti.
Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın da yaptığı konuşmada “Siz gençleri görmek bize heyecan veriyor. Sizlerin gözlerinde aydınlık geleceğimize, her birinizin ufkunda inşa edecekleri Türkiye Yüzyılı’na şahitlik ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.
TÜGVA Genel Başkanı İbrahim Beşinci de gençlerin milli ve manevi değerlerden uzaklaşmasını engellemeyi hedeflediklerini söyledi. TÜGVA olarak yalnızca Allah rızası için çalıştıklarını belirten Beşinci, “TÜGVA’nın mücadelesi, Hakkaniyet, insaniyet, hürriyet, ahlakiyet mücadelesi olmuştur. Davası Peygamber Efendimizin davası, Fatih Sultan Mehmet’in davası, Recep Tayyip Erdoğan’ın davası olmuştur.” dedi.
Konuşmaların ardından soru-cevap kısmına geçildi. Gençlik buluşması hediye takdimiyle son buldu.

You may also like

More in Gündem