AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı Ramazan Ayı etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Her gün İftara 5 Kala programlarıyla şehrin çeşitli cadde ve sokaklarında iftariyelik ikramlarında bulunan AK Gençlik, gençlerle her fırsatta bir araya geliyor. İftarlarda, iftar sonrası çay sohbetlerinde ve sahur programlarında gençlere bir araya gelen AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı son olarak 500’e yakın öğrenciyi şehrin protokol üyelerinin evlerinde ağırlatmıştı.

HAYIR SAHİPLERİ İLE ÖĞRENCİLERİ BİR ARAYA GETİRİYORLAR

Ramazan ayını dolu dolu geçiren Gençlik Kolları Başkanlığı her gün 100’ün üzerinde üniversite öğrencisine iftar veriyor. Veli Paşa hanında gerçekleştirilen organizasyonun finansmanını ise hayır sahipleri karşılıyor.

TEMURDAN HAYIR SAHİPLERİNE TEŞEKKÜR

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yapan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde partimiz her zaman olduğu gibi bu Ramazan Ayında da gençlerimizle birlikte. Her zaman söylüyoruz gençlerin partisi AK Partidir. Gençlerimiz için çalışıyoruz. Özellikle bu Ramazan Ayını ailelerinden uzakta geçiren üniversite öğrencisi genç kardeşlerimizin burada da bir aileleri olduğunu hissettirmek ve Ramazan Ayını buruk geçirmemeleri için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti gösteriyoruz. Bu bağlamda genç kardeşlerimizi iftar soframızda buluşturuyoruz. Her gün bir hayır sahibi büyüğümüz bu iftar masraflarını karşılıyor. Öğrenci evinde kalan olsun yurtta kalan olsun tüm genç kardeşlerimizde bu hizmetten faydalanıyor. Her gün iftara katılım formu oluşturuyoruz. Bu formu dolduran kardeşlerimizi iftarda ağırlıyoruz. Hem gençlerimiz mutlu, hem hayır sahipleri mutlu, hem de gençlerin aileleri mutlu. Rabbim tüm hayır sahiplerinin hayrını kabul etsin inşallah. Bu organizasyonlarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. “dedi.

ÖĞRENCİ EVLERİNE RAMAZAN KOLİLERİ

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tespit ettiği 50 öğrenci evine de içerisinde çeşitli gıda malzemelerinin olduğu Ramazan kolilerini ulaştırdı. AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gençlerle birlikte olmaya devam edeceklerini duyurdu.

You may also like

More in Gündem