AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK üyeleri, AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı ve teşkilat üyeleri bir araya geldi.

AK Parti Çorum Kadın Kolları tarafından her ay il, ilçe kadın kolları teşkilatlarının bir araya gelmesiyle gerçekleşen istişare toplantıları AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Karadeniz Bölge Koordinatörü Elif Yeşim Araz, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi İl Koordinatörü Ayla Gündoğmuş’un Çorum’a yaptığı ziyaretlerle gerçekleşti.

AK Parti Çorum il binasında AK Parti Kadın Kolları MKYK Üyeleri, AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı,İl Kadın Kolları Yönetimi, Mahalle Başkanlarının katılımıyla teşkilat çalışmaları, 2023 öncesi kadın kolları olarak yapılacak çalışmaların istişarenin yapıldığı toplantının ardından Oğuzlar’da ilçe kadın kolları başkanları ve ilçe koordinatörleri toplantısı gerçekleşti.

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyeleri, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, AK Parti İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlarının katılımıyla Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, AK Parti Oğuzlar İlçe Başkanı Mehmet Ali Ekmekci ve AK Parti Oğuzlar Kadın Kolları Başkanı Döndü Kıdak ev sahipliğinde gerçekleşen istişare toplantısı kadın kolları teşkilat mensupları yoğun katılım sağladı.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı “ Her zaman her koşulda gece gündüz demeden her kapıyı çalan, her gönle giren AK Partimizin değerli kadın kolları mensupları şimdiye kadar olduğu gibi 2023’te de sizlerin de destekleriyle AK Partimiz sandıktan zaferle çıkacak. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, AK davamıza verdiğiniz destekler için teşekkür ederiz. Evinden, ailesinden feragat edip, bu kutlu dava yolunda büyük bir özveriyle çalışan tüm kadınlarımıza minnettarız” dedi.

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu da “AK Parti siyasetinin göz bebeği, gizli kahramanları AK kadınlarımızdır. ‘Kale içeriden fethedilir’ anlayışıyla her eve girip en gencinden en yaşlısına kadar her kesin AK Parti’mize inanarak destek olmalarına vesile olmaktalar. Türk siyasetine kalite kazandıran; anlam katan; coşku, heyecan, nezaket ve zarafet katan AK kadınlarımızdır, kadın kollarımızdır” dedi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Karadeniz Bölge Koordinatörü Elif Yeşim Araz da,  Çorum il kadın kolları teşkilatlarının mahalleleriyle, ilçeleriyle yaptığı çalışmalarını, teşkilatın heyecanını ve coşkusunu takdirle karşıladığını belirterek, 2023 seçimlerinde de bu coşku ve heyecanla her kapıyı çalıp her gönle girmenin gerektiğini söyledi.

AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir de “ Çorum il kadın kolları teşkilatımız iliyle, ilçeleriyle, mahalleleriyle gönüllüler ordusundan oluşan büyük bir teşkilat. Teşkilat olarak bizler Sayın Cumhurbaşkanımızın ülkemiz için verdiği mücadele de gönüllü neferler olarak her yerde, her alanda varız. 2023 seçimleri öncesinde de birlik ve beraberlik ruhuyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

You may also like

More in Gündem