AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı yeni kurulan Çorum Milli Eğitim Spor Kulübü güreşçilerini ziyaret etti.

Geçtiğimiz ay içerisinde kurulan ve başkanlığını Yasin Bolat’ın yaptığı Çorum Milli Eğitim Spor Kulübü güreş takımı antrenmanlarına başladı.  Şehit Mustafa Solak Anadolu İmam Hatip Lisesi salonunda yapılan antrenmanı AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş ve parti üyeleri ziyaret etti.

Kulüp yöneticileri ve antrenörlerle bir araya gelen AK Parti heyeti, alt yapıda yetişen genç güreşçilere baklava ikramında bulundu.

Çorum’da güreş sporunun büyük bir gelişim içerisinde olduğuna vurgu yapan Milletvekili Ceylan, Çorum’dan daha önceki yıllarda olduğu gibi nice şampiyonların çıkacağını dile getirdi.

Çorum Milli Eğitim Spor Kulübü Başkanı Yasin Bolat’ı da tebrik eden Ceylan, “Gençlerimiz için AK Parti olarak hizmet etmek bizim boynumuzun borcu. Bizim derdimiz her zaman Çorum oldu. Gençlerimiz bizim önceliğimiz. Spora destek vermeye devam edeceğiz.” dedi.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar da, Çorum Milli Eğitim Spor Kulübü’ne yeni sezonda başarı diledi.

You may also like

More in Gündem