AK Parti İlçe Kadın Kolları teşkilatları Çorum’da buluştu. İstişare toplantısı ve bir dizi etkinlikte bulunmak üzere Çorum’da buluşan il ve ilçe teşkilat yöneticileri Çorum Belediyesi’nin ev sahipliğinde Millet Bahçesi’nde bir araya geldi.

AK Parti Kadın Kolları il yönetiminin her ay farklı bir ilçede gerçekleştirdiği ilçe toplantıları bu ay Çorum’da gerçekleştirildi. AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir’in başkanlığında gerçekleşen Çorum buluşması, Millet Bahçesi’nde düzenlenen sabah kahvaltısı ile başladı. Programa Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın da eşi Feyza Aşgın ile birlikte katıldı. AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ın eşi Ebru Ceylan’ın da konuk olduğu program ilçe teşkilatlarından yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Programda konuşan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, 2023 seçimlerinin önemine işaret ederek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı dünya lideri olarak, onurlu ve kutlu yürüyüşüne devam ettirebilmesi için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında, emin adımlarla yeni Türkiye yüzyılını hep birlikte inşa edeceğiz.” dedi.

AK Parti iktidarının yerelde ve merkezde herkese örnek olabilecek çok güzel işlere imza attığını dile getiren Aşgın, “Bu güzel işlerin sebebi, teşkilatlarımızdaki birlik, beraberlik, kardeşlik ruhu ve adanmışlıktır.” dedi.

You may also like

More in Gündem