AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında partililer bir araya geldi. Burada konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Önümüzde 2023 süreci var ve bu süreci bugüne kadar olduğu gibi el ele, omuz omuza vererek yürüyeceğiz. İnanıyorum ki bugüne kadar olduğu gibi Çorum ilçeleriyle ve köyleriyle tüm Türkiye’ye adaletin, demokrasinin, milli iradenin mesajını en güçlü şekilde verecek.”  dedi.

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Fuar Kompleksi’nde düzenlenen iftar programının açılışında konuşan İl Başkanı Yusuf Ahlatçı, “Bizi bir araya getiren Cumhurbaşkanımıza ve uyum içerisinde çalışan teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim etsin.” diyerek katılımcıları selamladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çorum’a yapılan yatırımların artarak devam edeceğini kaydetti. Çorum’u marka şehir yapmak için el birliğiyle çalıştıklarını kaydeden Kasapoğlu, “Çorum’u tıpkı diğer illerimiz gibi Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği ve engin vizyonuyla nasıl 20 yılda farklı bir noktaya getirdiysek, inşallah bundan sonraki süreçte de yine teşkilatımızla, Cumhur İttifakımızla, milletvekillerimizle, yerel yönetimlerimizle el ele vereceğiz, hizmet çıtamızı daha da yukarılara taşıyacağız. Çorum’un çocukları, gençleri, kadınları için çalışıyoruz. Çorum’daki tesisleşmemizi görüyorsunuz. Sağlıkta, eğitimde, sanayide çok farklı boyutlara geldiğimiz gibi gerek gençlik yatırımlarında gerek spor yatırımlarında Çorum’u bir marka şehir olma noktasında el birliğiyle çalışıyoruz. Salonlarıyla, sahalarıyla, gençlik merkezleriyle, yüzme havuzlarıyla, kamplarıyla sadece Çorum merkezde değil ilçelerine hatta köylerine kadar hep birlikte kalkınma ve gelişme mücadelesini gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki aylarda geçtiğimiz süreçte kararını aldığımız ve temelini attığımız hizmetlerimizi milletimize sunmak için yine bir araya geleceğiz.” şeklinde konuştu.

2023 seçiminde Çorum’un milli iradenin en güçlü mesajını vereceğinin de altını çizen Bakan Kasapoğlu, “Önümüzde 2023 süreci var ve bu sürece bugüne kadar olduğu gibi el ele, omuz omuza vererek yürüyeceğiz. İnanıyorum ki bugüne kadar olduğu gibi Çorum ilçeleriyle ve köyleriyle tüm Türkiye’ye adaletin, demokrasinin, milli iradenin mesajını en güçlü şekilde verecek. Ve biz de bu süreçte ne gerekiyorsa hep birlikte en başta inanarak ve çalışarak, durmadan, yorulmadan, hiçbir fitneyi fesadı aramıza sokmadan hedeflerimizi birer birer gerçekleştirebileceğiz.” dedi.

 

You may also like

More in Gündem