Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Çorum Belediyesi’ni de ziyaret etti.

Bakan Muş belediye binası önünde karşılandı. Başkanlık makamında Bakan Muş ile bir araya gelen Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Bakan Muş’a Çorum ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

“3,5 yılda hayal bile edemeyeceğimiz bir noktaya geldik.” diyen Başkan Aşgın, seçim vaatlerinin yüzde 80’ini kısa sürede tamamladıklarını ve hız kesmeden yeni projelere ve yatırımlara devam ettiklerini ifade etti. Aşgın, “Güzel bir sinerji ile 2023’e yürüyoruz. 2023’te tek hedefimiz Cumhurbaşkanımızın daha büyük bir oyla, daha güçlü bir şekilde seçilmesidir.” dedi.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş da Başkan Aşgın’a çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Çorum’un tarihi kimliği ve ekonomiye sağladığı büyük katkılarla önemli bir il olduğunu ifade eden Bakan Muş, “Çorum’da bugün esnaf odası ve ticaret odası ile görüşmelerimiz olacak. Onları dinleyeceğiz, kanaatlerini alacağız. Atacağımız adımları yerinde inceleyerek atacağız.” dedi.

Ziyaret sonunda Başkan Aşgın, günün anısına Bakan Muş’a hediye takdim etti.

 

You may also like

More in Ekonomi