Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Memur-Sen Çorum İl Temsilciliği’ni ziyaret etti.

Memur-Sen’in eğitimle ilgili birçok projede Çorum Belediyesi’nin paydaş ve destekçi olduğunu belirten Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, işbirliğinin devam edeceğini dile getirdi.  Memur-Sen’in değerleri temsil eden bir sendika olduğunu ifade eden Başkan Aşgın, “Değerlerimizden ödün vermeden, dünya menfaatlerini bir kenara bırakırsak Allah bizim yolumuzu açar.” dedi.

“Değerler sendikacılığı yapıyoruz”

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Çorum Şube Başkanı Tekin Çınar da, 2002 yılından bugüne kadar tüm alanlarda olduğu gibi sendikal faaliyet alanda da birçok kazanım elde ettiklerini söyledi. Çınar, “Hiçbir zaman algı sendikacılığı yapmadık. Her zaman hizmet sendikacılığına odaklandık. Memurlarımızın özlük haklarını bir tık daha yukarıya nasıl taşıyabiliriz bunun mücadelesini verdik. Aynı zamanda bir özgürlük mücadelesi de verdik. Eski Türkiye’yi canlandırmak isteyenlere karşı 28 Şubat sürecini ve hain FETÖ kalkışmasını da unutmadık. Bu anlamda STK’ların milli iradeden yana tavır almasını çok kıymetli buluyoruz.” dedi.

“Başkan Aşgın’a destekleri için teşekkür ediyorum”

Memur-Sen İl Temsilcisi Çınar Çorum’da yaptıkları her türlü projede yanlarında olan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti.

You may also like

More in Gündem