Çorum Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl ilki yapılan babaların çocuklarıyla beraber katılabildiği “En Baba Kamp” etkinliğinin bu yıl ikincisi yapılıyor.

Geçtiğimiz yıl ilki yapılan ve katılanların memnuniyetlerini ifade ederek Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’dan ikincisini talep ettikleri “En Baba Kamp” etkinliği bu yıl tekrardan yapılıyor.

1270 başvuru arasından kura ile belirlenen 50 babanın çocuğuyla katılacağı etkinlik Çatak Tabiat Parkı İçerisinde kamp alanında gerçekleştirilecek.

Geçen yıl yapılan kampta gelen yoğun talep üzerine ikincisini yapacaklarının sözünü verdiklerini ve bugün sözü yerine getirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Dr. Hali İbrahim Aşgın, “Geçen yıl yaptığımızda ilk kez düzenliyorduk ve bu alanda bir tecrübemiz yoktu. İlk olmasına rağmen çok güzel bir kamp oldu. Yavrularımız ateşin başında sohbet edip, şarkılar söyleyerek eğlendiler, doğanın ve temiz havanın tadına vardılar. Bu yıl daha tecrübeli olarak daha yüksek katılımlı bir kamp etkinliği yapıyoruz. Babalar gününe denk getirmemizin de en büyük amacı babalara en baba babalar günü hediyesini biz verelim istedik.” dedi ve kampa katılan babalar ve çocuklarına gönüllerince eğlenecekleri bir kamp etkinliği geçirmelerini diledi.

You may also like

More in Gündem