Emekli Personele Teşekkür Plaketleri Verildi

Çorum Belediyesi, emekli olan personeli için vefa gecesi düzenledi. Programda 2009 ve 2020 yılında emekli olan 66 emekli personele teşekkür plaketi verildi.

Çorum Belediyesi, emekli personeli için vefa gecesi düzenledi. Buhara Kültür Merkezi’nde düzenlenen yemekli geceye Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Belediye Başkan Yardımcıları ve emekli olan personel katıldı.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın yaptığı konuşmada, emekli personele Çorum’a yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Aşgın “Belediyenin tüm birimlerinde bir nefer olmak halka hizmet adına onur verici bir görev” dedi.

Emeklilerin bundan sonra da belediye hizmetlerine ve Çorum’a katkı vermesini isteyen Aşgın “Emekli olsanız da siz belediyecisiniz. Bizim gören gözümüz, duyan kulağımız olacaksınız. Yaşadığınız mahallelerin ihtiyacını ve halkın talebini mutlaka bize iletin. Kapımız gönlümüz her zaman sizlere açıktır.” dedi.

Hak-İş İl Temsilcisi ve belediye emeklisi Mustafa Köroğlu da emekliler adına Çorum Belediyesi’ne teşekkür ederek Başkan Aşgın’a çiçek takdim etti. Köroğlu, “Belediyenin hizmetleri ile gurur duyuyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından emekli personele teşekkür plaketi takdim edildi.

You may also like

More in Gündem