Çorum Belediyesi ile İl Müftülüğü’nün ortaklaşa düzenleyeceği Kadir Gecesi Özel Programı 27 Nisan Akşamı Akşemseddin Camisi’nde gerçekleşecek.

Ramazanın son günlerini idrak ettiklerini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, “11 Ayın Sultanı olan Ramazan-ı Şerif’i düzenleyeceğimiz Kadir Gecesi Özel Programı ile yavaş yavaş uğurluyoruz. Kur’an bülbülleri Kadir Gecesi’nde misafir olacak ve Kur’an-ı Kerim ziyafeti sunacaklar.” dedi.

Başkan Yardımcısı Candan, “Kıraatleriyle gönüllerimize dokunacak olan Antalya Süleymaniye Camisi İmam Hatibi Ahmet Sezer, İstanbul Üsküdar Çinili Cami İmam Hatibi Dursun Şahin, Çorum Akşemsettin Camisi Müezzin Kayyımı Ferhat Turhanoğlu, Konya Meram Sarraflar Yeraltı Camisi İmam Hatibi Mehmet Erarabacı, Antalya Döşemealtı Bilim Üniversitesi Camisi İmam Hatibi Muhammed Habib İspirli, Çorum Akşemsettin Camisi İmam Hatibi Sefa Kırçı ve İstanbul Bağcılar İstoç Camisi İmam Hatibi Sefa Taşkesenlioğlu hocalarımız unutulmaz bir gece yaşatacak. Tüm hemşehrilerimizi 27 Nisan Akşamı Akşemseddin Camisi’nde gerçekleşecek Kadir Gecesi Özel programımıza bekliyoruz.” diye konuştu.

You may also like

More in Gündem